tanıtım - Bimel Metal Hurda Demir Fiyatları

İçeriğe git

Ana menü:

Yine sizlerden gelen yoğun öneriler doğrultusunda sitemizde bulunan tüm Hurda fiyatları sayfalarımızda artık firmalarınızın reklamlarını yayınlayabileceksiniz. Hizmetimiz 3 ay süreli olmakla beraber ücrete tabidir. Eğer sizde firmanızın reklamını sitemiz sayfalarında yapmak isterseniz lütfen aşağıdaki banka bilgileri ile ödemenizi gerçekleştiriniz.   Banka bilgilerimiz ile ödemenizi gerçekleştirdikten sonra buraya tıklayarak açılan sayfadaki kayıt formunu doldurunuz ve bize gönderiniz. (Ödeme bilgileri ile kayıt formundaki bilgilerin eşleşmemesi durumunda doldurulan kayıt formları geçersizdir.) Bu işlemleri tamamladıktan ve bilgileriniz kontrol sürecinden geçtikten sonra sitemizde bulunan tüm hurda fiyatları sayfalarımızda firmanızın reklamı yer alacaktır. Reklam ebatlarımız 450x120 ölçülerde olup açılır görüntüsü ise 800x600 ebatlarda olacaktır. Sitemizdeki tüm hurda fiyatları sayfalarında aşağıdaki örnekteki gibi iki adet firma tanıtıcı resim bulunacaktır, bu resimler diğer firmaların reklamları arasından rastgele olarak gelmektedir. Sayfalar arasında gezerken veya 20 saniyede otomatik olarak değişmektedir. Lütfen reklam hizmetleri ile ilgili sorularınız ve yardım için destek@bimelmetal.com mail adresimizden veya 0 553 963 58 40 nolu bilgi işlem telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki verilen GSM numaramızdan sadece fiyat bildirme, reklam hizmetleri, firma kayıt hizmetleri için destek verilmektedir.
Lütfen yukarıdaki hizmetler haricindeki sorularınız için numaramızı meşgul etmeyiniz. Önemle Rica ederiz.
Pazar günleri hariç 08:00 - 19:00 arası aktiftir.


BANKA:
Türk Ekonomi Bankası ( TEB )
1 ay süreli reklam ücretimiz :     60 TL
2 ay süreli reklam ücretimiz :   120 TL
3 ay süreli reklam ücretimiz :  150 TL
BANKA ŞUBESİ:

Gebze Şubesi ( 35 )
HESAP SAHİBİ:

Tuncay TEKELİ
HESAN NO/İBAN:
45928
TR210003200003500000045928
Sözleşme Şartları : Bimel metal firmasının internet sitesine verdiğim veya verdiğimiz reklamların haricinde hiç bir ilişiğimiz bulunmadığını ve verilen reklamlardan dolayı hiç bir şekilde Bimelmetal firmasını sorumlu tutmayacağımı, verilen reklamların, tüm hurda fiyatları sayfasında yer alacağını, reklamların diğer reklam veren firmalar arasından rastgele geldiğini ve bulunan sayfada reklamların sayfa yenilemede ve 10-15 saniyede bir değişeceğini ve site içine, dışına link verilmediğini, site yoğunluk durumuna göre reklamlarda gecikmeler olabileceğine ve Bimel Metal'in sadece reklam trafiğini düzenlediğini kabul ve taahhüt ederim.

.
.
.
.
.
.
İçeriğe dön | Ana menüye dön