FİYAT BİLDİRME SİSTEMİ - Bimel Metal Hurda Demir Fiyatları

İçeriğe git

Ana menü:

Firmamıza gelen yoğun istek üzerine Hurda demir fiyatlarındaki değişimleri sms ile bildirme hizmetini faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Fiyat değişimlerini sitemize eklemeden önce üye olan firma veya şahıslara sms ile bildirim yapılacaktır. Hizmetimiz ücrete tabidir.

Hizmetten faydalanmak için öncelik ile aşağıdaki banka bilgilerimiz ile ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra buraya tıklayarak açılan sayfadaki kayıt formunu doldurup bize gönderiniz. Gün içerisinde bilgilerinizin kontrolu yapıldıktan sonra hizmetinizin başlaması ile ilgili sms alacaksınız. (Ödeme bilgileri ile kayıt formundaki bilgilerin eşleşmemesi durumunda doldurulan kayıt formları geçersizdir.) Lütfen bizlere her türlü sorunuz için destek@bimelmetal.com mail adresimizden veya 0553 963 58 40 nolu bilgi işlem telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Fiyat bildirme sistemi yoğun iş temposunda hurda demir fiyatlarını takip edemeyen firma veya şahıslar için birebir seçimdir.

              Yukarıdaki verilen GSM numaramızdan sadece fiyat bildirme, reklam hizmetleri, firma kayıt hizmetleri için destek verilmektedir.
Lütfen yukarıdaki hizmetler haricindeki sorularınız için numaramızı meşgul etmeyiniz. Önemle Rica ederiz.
Pazar günleri hariç 08:00 - 19:00 arası aktiftir.


BANKA:
Türk Ekonomi Bankası ( TEB )
6 Ay süreli SMS Hizmeti :
100 TL
BANKA ŞUBESİ:

Gebze Şubesi ( 35 )
HESAP SAHİBİ:

Tuncay TEKELİ
HESAN NO/İBAN:
45928
TR210003200003500000045928
Sözleşme Şartları : Bu hizmet ile sadece fiyat değişikliği olduğunda  sms ile bildirim sağlanacaktır. Fiyat değişikliği olduğunda siteye yeni fiyatlar yüklenmeden önce üye olan firma veya kişiler sms ile bilgilendirilecektir. Yurt dışına Sms ile bildirim hizmetimiz yoktur. Telefonunuzun sinyal alamadığı, kapsama alanı dışında olduğu durumlarda, mesaj kutunuzun dolu olması, telefon numaranızın kayıt sırasında yanlış numara girilmesi ve buna benzer durumlarda firmamızın hiçbir mesuliyeti yoktur. Hizmetimiz ücrete tabidir. Bimel Metal fiyat değişikliği yapma hakkını gizli tutar. Hizmetimiz şu an için sadece Çolakoğlu  Fabrikası için geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön