firma kayit bilgilendirme - Bimel Metal Hurda Demir Fiyatları

İçeriğe git

Ana menü:

       Bimel Metal Demir Çelik olarak yurt dışı ve Türkiye geneli olarak günlük 3 bin ile 5 bin kişi/firma sitemizi ziyaret etmektedir. Sitemize eklediğimiz Hurda Firmaları bölümü ile  firmanızın Türkiye ve yurt dışı olarak  reklamını yapmış olacaksınız. Diğer bir avantajınız ise Hurda firmaları kısmına firmanızı bulunduğunuz ile kayıt ederek, bulunduğunuz ilden hurda alım ve satımı yapmak isteyen kişi veya firmalar size ulaşabilecektir. Hizmetimiz ücretlidir, eğer bu hizmetten faydanlanmak istiyorsanız lütfen banka bilgilerimiz  ile ödeme yaparak firmanızı kayıt edebilirsiniz. Sms ile fiyat bildirme, reklam, firma kayıt hizmetleri ile ilgili sorularınızı destek@bimelmetal.com mail adresimize göndererek veya 0553 963 58 40 nolu bilgi işlem telefonumuzdan bizlere sorabilirsiniz. Dekont göndermenize gerek yoktur

Yukarıdaki verilen GSM numaramızdan sadece fiyat bildirme, reklam hizmetleri, firma kayıt hizmetleri için destek verilmektedir.
Lütfen yukarıdaki hizmetler haricindeki sorularınız için numaramızı meşgul etmeyiniz. Önemle Rica ederiz.
Pazar günleri hariç 08:00 - 18:00 arası aktiftir.

3 ay süreli kayıt ücretimiz : 100 TL
6 ay süreli kayıt ücretimiz : 170 TL
12 ay süreli kayıt ücretimiz : 300 TL


BANKA:
Türk Ekonomi Bankası ( TEB )
BANKA ŞUBESİ:
Gebze Şubesi ( 35 )
HESAP SAHİBİ:
Tuncay TEKELİ
HESAP NO/İBAN:
45928
TR210003200003500000045928
Banka ile ödemenizi  gerçekleştirdikten sonra destek@bimelmetal.com mail adresimize  firma logosu, firma ünvanı, iletişim bilgileri, firmanız ile ilgili  fotoğrafları, araç parkuru fotoğrafları vb, hakkımızda bilgileri, varsa yetki  belgeleri resimlerini bize gönderiniz, eksikleriniz varsa bilgi işlem elamanımız  size yardımcı olacaktır ve işleminiz tamamlanacaktır.
Firma Kayıt ile ilgili Her türlü sorunuz için lütfen destek@bimelmetal.com mail adresimizden bize ulaşınız.
Firma Kayıt hizmeti ile ilgili Bimel Metal sadece firma reklam trafiğini düzenler, Bimel Metal'in sitesinde reklamı yapılan firmalar ile ilgili reklamı hariç hiç bir bağlantısı yoktur, bu nedenle yaptıkları ticaret vs gibi hizmetlerinden Bimel Metal hiç bir sorumluluk kabul etmez.

İçeriğe dön | Ana menüye dön